Doświadczenie

Kontakt

Teresa Skibicka
Conseiller Juridique
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

60-694 Poznań
Os. Władysława  Jagiełły 12/28


tel.kom. 693 631 211
tel./fax 61 663 20 40


e-mail: biuro@skibicka-kancelaria.pl

Witam
na stronie Kancelarii Radcy Prawnego

     Kancelarię prowadzi radca prawny Teresa Skibicka będąca absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Teresa Skibicka jest wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Poznaniu oraz na listę arbitrów i mediatorów Sądu Arbitrażowego i Organizacji Gospodarczych Wielkopolski.

Wykorzystując posiadaną wiedzę i wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowisku radcy prawnego oraz stanowiskach kierowniczych zespołów prawnych w spółdzielczości, bankowości, spółkach prawa handlowego oraz organach administracji rządowej świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych oraz kompleksową obsługę prawną na rzecz polskich i zagranicznych przedsiębiorców.

Znajomość języka francuskiego, specyfiki francuskiego rynku, odpowiednie przygotowanie merytoryczne, a przede wszystkim kilkuletnia współpraca z firmami belgijskimi oraz francuskimi umożliwia, również doradztwo prawne na rzecz podmiotów z tego obszaru gospodarczego.

W swojej działalności kieruje się zasadami poufności, sumienności, rzetelności, odpowiedzialności, etyki oraz dbałości o ochronę interesów klienta.

 

Zapraszam do współpracy

Zakup współfinansowany
przez Unię Europejską w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt i wykonanie: IT Company